Nestandartiniai baldai terasoje: 5 žingsniai jaukios erdvės komponavimui

nestandartiniai baldai

Kiekvienas savo namuose turi tą kampelį, kuriame jam malonu leisti laiką. Tai ypač dažnai pastebima, kai šeima gyvena masyviame nuosavame name su erdviu kiemu. Atrodo, kad kiekvienas turi savo vietą, slaptą, o galbūt jau visiems žinomą, su kuria niekas nenori dalintis. Tačiau terasa namuose – visų bendra erdvė, skirta dalytis įspūdžiais, istorijomis ir jausmais. Štai kodėl jai skiriama tiek daug dėmesio ir būtent todėl šįkart nusprendėm kalbėti būtent apie baldų kompoziciją šioje erdvėje.

1. Komforto užtikrinimui – atidus minkštųjų baldų pasirinkimas

Terasoje daugelis linkę pastatykite įprastus medinius ar plastikinius lauko baldus, tačiau šie menkai tesuteikia kokį nors komfortą. Jei norite, kad terasa taptų erdve, kurioje susirinktų visi šeimos nariai, investuokite į baldų pasirinkimą. Nestandartiniai baldai gali tapti vienu geriausių Jūsų padarytų sprendimų. Patrauklus ir praktiškas pasirinkimas „FAMA“ modulinių baldų kolekcija iš „SMART baldai“ salono. Iš kelių dalių sudarytas rinkinys skirtingų baldų lengvai jungiasi tarpusavyje, tad iš jų patogu suformuoti sofą ar išskirstyti po fotelį skirtingose balkono pusėse. Maksimalus komfortas kiekvienas šeimos nariui.

2. Šviesa – pagrindinis jaukumo rodiklis

Danai jau seniai išsiaiškino, kad pagrindinis jaukumą kuriantis dalykas yra jauki šviesa. Tačiau tai neturėtų būti akinanti, nemaloni balta, ligoninėse sutinkama šviesa. Jaukumas siejasi su saule, tad jei norite jaukios terasos, papuoškite ją geltonų lempučių girlianda ir žvakėmis ar pakabinamais žibintais. Šios ne tik kurs romantiška atmosferą, bet ir padės kiekvienam įsitaisiusiam terasoje lengviau atsipalaiduoti.

3. Nepamirškite žaliuojančių augalų

Jeigu Jūsų terasa įstiklinta, nestandartiniai baldai čia bet kuriuo atveju bus vienas optimaliausių sprendimų. Tačiau šaltesniais žiemos vakarais, kai terasos langai visada uždaryti, čia gali būti sudėtinga išbūti ilgesnį laiką. Būtent todėl siūlome pastatykite kelis vazonus žaliuojančių, Jums patinkančių augalų. Šie vykdys fotosintezę, valys orą ir į aplinką išskleis daugiau deguonies, tad terasoje bus malonu leisti laiką bet kuriuo sezonu.

4. Minkštas kilimas po kojomis – maloni terapija basoms pėdoms

Mėgstate vaikščioti basomis? Tam, kad keliaujant į terasą Jums nereikėtų ieškoti šiltų kojinių, patieskite šioje erdvėje kilimą. Šis ne tik suteiks daugiau komforto basoms kojoms, bet ir pagyvins visą terasos formuojamą interjerą. Spalva gali būti bet kokia, svarbiausia, kad ji nedirgintų Jūsų akių ir neerzintų. Mūsų siūlymas rinktis pastelinius atspalvius.

5. Terasa be stalo ir lentynos sunkiai įsivaizduojama

Nedidukas sulankstomas staliukas bus naudojamas kavos puodeliui, žvakėms ir užkandžiams ar skaitomai knygai laikyti. Kodėl sulankstomas? Jis neužims daug vietos, o tuo metu, kai stalas nereikalingas, jį bus patogu paslėpti kampe. Tuo ir išsiskiria nestandartiniai baldai – juos lengva paslėpti, kai šie nereikalingi. Kalbant apie lentyną, joje patogu laikyti skaitomus žurnalus, deginti žvakes ir visada turėti mėgstamiausią puodelį ar kelis šiltus pledus šaltam vakarui.