Odos jaunystę susigrąžinti nesunku

prp procedūra, mėgintuvėliai, plazmoliftingas

Veido oda – tarsi mūsų gyvenimo metraštis. Joje matosi viskas: ką ilgus metus valgėme, ar vartojome alkoholį, ar pakankamai sportavome, ar gėrėme pakankamai vandens ir panašiai. Deja, tikima, kad raukšlės yra tiesiog neišvengiamos amžiaus palydovės. Iš tiesų yra kitaip: inovatyvi PRP procedūra lengvai grąžina jaunystę.

 

PRP: kas tai?

 

PRP – tai mūsų kraujo plazma, specialiai išskirta ir praturtinta įvairiais sveikatai bei grožiui naudingais cheminiais junginiais. Be to, ten labai daug trombocitų. Trumpai kalbant, toks apdirbtas skystis mažytėmis dozėmis suleidžiamas į problemines odos vietas. Tai gali būti raukšlės, žaizdos, randai ir panašiai.

 

Ši procedūra – visiškai saugi. Ir taip yra ne tik dėl to, kad paimamas ir atgal sugrąžinamas natūralus, paties organizmo pagamintas skystis. Labai daug priklauso nuo pačios technologijos, naudojamos įrangos, specialistų patirties. Tad tinkamai pasirinkus kliniką rezultatai gali būti išties stulbinami.

 

Verta žinoti, kad minėta PRP procedūra puikiai tinka ne tik pačios veido odos problemoms pašalinti. Specialiai pritaikyta plazma netgi padeda įveikti plaukų slinkimą. Ją verta atlikti tiek įvairaus amžiaus moterims, tiek vyrams.

 

Kur susigrąžinti jaunystę?

 

Neretai didžiausią iššūkį kelia ne pasiryžimas imtis pokyčių, o gero specialisto atradimas. Juk procedūrų su kraujo plazma daroma daug kur – jos tampa vis populiaresnės. Nesunku tokių klinikų ar net kosmetologijos kabinetų rasti kiekviename didmiestyje. Tačiau ne visais galima vienodai pasitikėti. Be to, skiriasi paslaugų kainos, trukmė, kiti aspektai.

 

Jei norite atrasti vietą, kurioje odos grožį susigrąžinsite lengvai, tereikia atidumo. Panašiai, kaip renkantis SPA centrą, reikėtų įvertinti kuo daugiau kriterijų. Visų pirma svarbi vieta. Juk nenorėsite nusigauti kažkur toli ir kai reikės grįžti, ilgai kamuotis automobilyje ar dar blogiau, viešajame transporte.

 

PRP procedūra turėtų būti atliekama ten, kur specialistai turi daug patirties, nuosekliai gilina žinias. Pati klinika turėtų veikti ne pirmus metus, be to, įranga turi būti reguliariai atnaujinama. Sekite atsiliepimus, naujienas – ten galima daug ko sužinoti.

 

Verta nuvykti konsultacijos ir tada galutinai įsitikinti, ar vieta ir pati procedūra yra tinkama. Visgi nedvejokite: priėmus tinkamą sprendimą veidas ir vėl švytės jaunatvišku grožiu.