Patarimai, norint įrengti vaikų kambarį

dviaukštės lovos, miegamasis, vaikas

Planuojant įrengti naująjį vaikų kambarį, kartais sunku nuspręsti, kokio stiliaus kambarį rinktis, kokius baldus pritaikyti. Gi norisi, jog vaikams tai būtų ne tik poilsio, bet ir žaidimų kambarys, kuriame būtų smagu leisti laiką. Taigi, dabar patarsime, į ką reikia atkreipti dėmesį norint sukurti puikų vaikų kambarį. 

 

Svarbiausia — išsirinkti tinkamą kambario stilių

 

Nesvarbu, ar jums labiau patinka rožinė, ar mėlyna spalvos, vieno aukšto ar dviaukštės lovos, gėlės, ar gyvūnai, svarbiausia yra tai, jog prieš rinkdami vaikų kambarį, atkreiptumėte dėmesį į tai, kas patinka ne Jums, o Jūsų vaikams. Paklauskite jų, ką jie patys mėgsta — ar tai būtų mašinos, ar lėlės, ar tam tikri žaidimai. Kai jau išsiaiškinsite, bandykite sukurti kambarį būtent šia tematika. Jeigu įrenginėjate vieną kambarį keliems savo vaikams — išsiaiškinkite jų vieną bendrą pomėgį. Tik tada sukursite puikią aplinką, kuria jūsų vaikai džiaugsis ilgai.

 

Baldų pasirinkimas

 

Kai jau sugalvojote kambario tematiką, pasirinktite ne tik minkštus, bet ir išvaizdžius bei prie interjero tinkančius baldus. Itin didelį džiaugsmą suteiks Jūsų vaikams dviaukštės lovos. Šios lovos gali būti taip pat priderinamos prie išrinkto stiliaus. Jeigu kambaryje vyrauja mašinų stilius — pasirinkite vaikišką lovos modelį su ratų paveikslėliais ar šviesoforo vaizdiniais.  Jeigu renkama lova mergaitėms — visada puikus pasirinkimas yra barbių personažai ir vyraujanti rožinė spalva. Taip pat, prie lovos derinkite ir rašomąjį stalą, bei spintą. Užtikrinkite, jog ne tik viskas spalviškai derėtų, bet ir būtų pastatyta taip, jog Jūsų vaikams dar atliktų vietos žaidimams.

 

Įrengiant kambarį, reikia žaismingų detalių

 

Nieko nėra svarbiau, kaip specialios detalės, kuriomis papuošite savo vaiko kambarį. Tai taip pat itin svarbu derinti prie kambario stiliaus. Čia jau galite puikiausiai atsiduoti savo vaizduotei. Nupirktos dviaukštės lovos, spintos ar rašomasieji stalai bus itin gražūs ir žaismingi, jeigu papuošite juos vaikų piešiniais. Surengite varžytuves: paprašykite, jog Jūsų vaikai išpieštų pagal kambario tematiką piešinių ir atspausdinus, apklijuokite juos visą kambarį, taip pat ir baldus. Tai suteiks žaismingumo ir grožio. 

 

Norint įrengti puikų kambarį, itin svarbu, jog atkreiptumėte dėmesį į kambario stilių, išrinktumėte atitinkamus baldus bei sugalvotumėte puikių ir žaismingų detalių. Tokiu būdu vaikų kambarys bus žaismingas ir gražus.