Žiemą jaukų savaitgalį praleiskite Palangoje

poilsis Palangoje SPA,, žiema, pajūris

Apie atostogas Lietuvos kurortuose galvojame dažniausiai vasarą, tačiau neturėtume jų pamiršti ir planuodami poilsį žiemą. Nors šį šaltąjį sezoną dažniausiai norime pabėgti nuo šalčio ir pasišildyti šiltuosiuose kraštuose, tačiau poilsis Palangoje, SPA malonumai, kuriuos siūlo apartamentai „Grand Baltic Dunes“ šiame kurorte taip pat neleidžia mums sušalti net ir termometrui už lango rodant minusą.

Pirmoji atostogų dalis – pasivaikščiojimas Palangoje

Jeigu nusprendėte žiemos savaitgalį praleisti Palangoje, nepamirškite pasiimti šiltų drabužių. Palanga ir yra žavi tuo, kad žiemą žmonės čia atvyksta pasigrožėti gamta, atsipalaiduoti gryname ore ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Be to, žiemos metu žmonių čia žymiai mažiau, todėl tikėtina, kad rasite ne vieną vietą, kur galėsite ramiai pailsėti gryname ore tiesiog savo artimų žmonių rate. O vietų, kurias galite aplankyti, tikrai nemažai.

Į Palangą atvažiavę žmonės dažniausiai laiką leidžia vaikščiodami arba važinėdami dviračiu. Vietų, kur nueiti ir nuvažiuoti – tikrai daug, tačiau populiariausias maršrutas – J. Basanavičiaus gatvė, kuria galima pasiekti Palangos tiltą. Šis maršrutas tikrai vertas dėmesio, todėl čia galima sutikti ir daug vietinių, ir turistų.

Nors jūsų tikrasis poilsis Palangoje, SPA malonumai prasidės grįžus į „Grand Baltic Dunes“ apartamentus, populiariojoje gatvėje dirba ir nemažai kavinių, restoranų, užkandinių, į kurias galima užsukti išalkus pavalgyti, sušilti ar tiesiog užkąsti ir atsigerti kavos ar arbatos. Apsistojus minėtuose apartamentuose, kurie įsikūrę visai šalia J. Basanavičiaus gatvės, jums bus labai patogu grįžti papietauti, o jeigu sušalote – šilčiau apsirengti.

Antroji atostogų dalis – atsipalaidavimas jūsų apartamentuose

Po šalto pusdienio lauke visada malonu grįžti į šiltus ir jaukius apartamentus, o jeigu jame laukia SPA malonumai, pirtys ir baseinai, jūsų atostogos taps nepamirštamos. Žiemos metu dirbantys viešbučiai Palangoje miesto svečiams siūlo puikias pramogas, kuriose turistai gali atsipalaiduoti po įspūdžių pilnos dienos.

Poilsis Palangoje, SPA paslaugos „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose taps puikiu pasirinkimu trumpam pabėgti nuo įtemptų darbų ir pamiršti rutiną. Be to, apartamentai pasirūpins, kad jūsų viešnagės metu jums nieko netrūktų, nes apartamentai siūlo įvairias paslaugas nuo visą parą dirbančios registratūros iki galimybės priimti viešnagei kartu jūsų gyvūną, kuriam atostogos Palangoje tikrai neprailgs.