Striukė ar paltas – kurį rinktis?

Mergina su laisvalaikio striuke

Šaltuoju sezonu paltai, striukės, kailiniai ir kitos nuo šalčio saugojimosi priemonės tampa neatskiriamos aprangos dalimi. Perkant naujus drabužius vis dėlto kyla klausimas, ką geriau rinktis paltą ar striukę? Moteriški paltai ir puspalčiai suteikia elegantiškumo ir skonio, vis dėlto dažnai striukės būna praktiškesnis pasirinkimas. Vis dėlto ar paltas gali prilygti striukės pasirinkimui?

  • Klasikos mėgėjoms tampa akivaizdu, kad paltai šiuo atžvilgiu yra geresnis pasirinkimas. Tai suteikia pasitikėjimo savimi, todėl tinka darbiniai aplinkai, bet ir įprastoms kasdieninėms veikloms. Moteris turi jaustis ne tik stilinga, bet ir žinanti, ką reiškia gerai atrodyti kiekvieną dieną.
  • Paltas išryškina kūno linijas ir geriau priglunda. Nors striukė dažnai būna geriau apšildyta vis dėlto dėl nelikusių oro tarpų būna šilčiau su paltu. Taip pat vertėtų atsižvelgti, kad jiems naudojama natūralesnė ir kokybiškesnė medžiaga nei striukėms.
  • Moteriški paltai ir puspalčiai tinka ne tik proginėms dienoms, bet ir kasdieniniam vartojimui. Tai turi būti, pirmiausia, patogus pasirinkimas, kuris leistų laisvai judėti ir būti neteplus. Rinkitės tamsių spalvų, neprigludusius, iš kasdieniniam vartojimui skirtos kolekcijos.
  • Striukės ir palto kainos dažnai būna panašios, todėl tam pasirinkimui įtakos nedaro. Priklausomai nuo kokybės ir tai, kas gamino galite spręsti apie produktą. Būtinai pasimatuokite išsirinktus drabužius ir palyginkite, kaip jaučiatės su kiekvienu variantu, tai padės pasirinkti tinkamiausią produktą.
  • Šiuo metu vis dėlto galime pastebėti, kad drabužiai apsikeičia funkcijomis. Striukė gali būti būti derinama prie prašmatnios aprangos, o paltas kaip tik prie kasdieninės. Moteriški paltai ir puspalčiai gali būti ir apšildyti žiemos sezonui, bet ir tapti puikia apsauga nuo lietaus vasaros dienomis.

Pasirinkti, kas praktiškiau, gali tik pats pirkėjas. Paltas šiuo metu gali suteikti tiek pat funkcijų kiek ir striukė ar net jomis apsimainyti. Vis dėlto paltas ar puspaltis yra labiau formas išryškinantis, klasikinis ir ilgesnis nei kasdieninė striukė. Kainos atžvilgiu skirtumas dažnai nejuntamas, tačiau palto medžiaga būna dažniau kokybiškesnė ir patikimesnė ilgesniam vartojimui.