Tobulas kambarys laisvalaikiui: kas ir kaip?

TV staliukai, knygos lentynoje, kambarys

Namai yra ta vieta, kur turime jaustis visiškai laisvi ir patenkinti, ramūs ir saugūs. Tačiau kelias iki tokio pojūčio dažnai būna ilgas ir vingiuotas. Visa laimė tai, kad painių vingių čia galima ir išvengti. Pavyzdžiui, įsirengti kambarį taip, kad jis atitiktų mūsų poreikius ir netgi pomėgius. Dažnai ir tiesiog geri TV staliukai gali transformuoti patalpą į svajonių kampelį.

 

Pirmiausia – vieta ir fonas

 

Pageidautina prieš pradedant įrenginėti ar tiesiog renovuoti kambarį pagalvoti, ko iš jo tikimasi. Pavyzdžiui, tai gali būti jau aptartas kambarys žaidimų mėgėjui, arba tai gali būti erdvė mėgstantiems muziką, filmus, arba aktyvų sportą, arba knygas… Žodžiu, pasirinkimų yra begalė ir jie visi gali lemti pirminę kambario išvaizdą.

 

Priklausomai nuo mėgstamos veiklos reikėtų rinktis foną. Jei mėgstate kiną, gali praversti didelė balta siena, kur pajungsite projektorių. Jei mėgstate knygas, padės sienos, pritaikytos daugybei lentynų. Be to, čia irgi pravers balta spalva. Tiesa, nereikia bijoti spalvų – priklausomai nuo pomėgių, puikiai tikti gali net ir tamsios sienos.

 

Baldų pasirinkimas – esminis darbas

 

Labai svarbu, kad kambaryje, kuriame praleisite daug laiko, viskas būtų patogu. Todėl ir tokie baldai kaip TV staliukai gali būti pasirenkami tik labai atidžiai. Pasistenkite, kad kiekvienas baldas turėtų aiškią funkciją ar net kelias. Be to, labai svarbu, kad baldai būtų kokybiški ir saugūs. Su tuo ateina ir jų ilgaamžiškumas.

 

Pagalvokite, kiek iš viso reikės lentynų, ar patogiau uždaros, ar atviros. Taip pat ir su foteliais, net sofa. Juk jie gali būti su miegamu mechanizmu arba be jo – spręsti jums, atsižvelgus, ar čia miegosite, ar priimsite svečius, ar tai bus tik asmeninis kampelis ir tiek.

 

Detalės – be galo svarbu

 

Tam, kad kambarys dvelktų savitumu ir jaukumu, būtinos detalės. Pavyzdžiui, TV staliukai gali būti nukrauti senais filmų įrašais, o sienos iškabintos plakatais. Jei mėgstate sportą ir turite kuo pasigirti, paprasčiausiai sustatykite savo trofėjus ant lentynėlių ar palangės.

 

Nepamirškite ir paveikslų, tekstilės, net langų uždangų. Galite rinktis tokius kilimus, bandų apmušalus, kurie taip pat atspindės jūsų pomėgius. Taigi, kiekvienas namų daiktas gali kalbėti apie jus, o jei įsirengsite tokį kambarį, rezultatas leis čia jaustis tiesiog tobulai.