Top trys patarimai, kaip sukurti amerikietišką stilių

ashley baldai, amerikietiški baldai, amerikietiškas stilius

Kine vis dar dominuoja amerikietiški filmai. Jie įkvepia mus naujoms idėjoms, primena apie amerikietiškos svajonės ideologiją ir, atrodo, vaizduoja visiškai kitokį gyvenimą, o amerikietiškas namų interjeras niekaip neišeina iš mados. „Ashley“ baldai traukia ir žavi tikra užjūrio dvasia ir suteikia galimybę Ameriką perkelti į savo namus. Norintiems lengvai, greitai ir be didelių išlaidų sukurti amerikietiškesnį namų stilių padės keli universalūs patarimai.

1. Įvairių tekstūrų derinimas

Amerikiečių dizaineriai ir stilistai yra gerai žinomi už gebėjimą skoningai suderinti pačius įvairiausius raštus, juos jungti kartu ir kurti įspūdingas kombinacijas. Internete gausu pavyzdžių su įvairiaspalviais interjerais, todėl pirmiausia rekomenduojama tokių peržiūrėti kuo daugiau ir pabandyti susidaryti bendrą vaizdą. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad viskas dėta bet kaip, jokios harmonijos, ritmo, ar kontrasto, tačiau amerikietiškam stiliui būdinga raudonos detalės ir natūralios gamtos spalvos. Pavyzdžiui, įvairiausių faktūrų „Ashley“ baldai gali būti suderinti tarpusavyje, įkomponuojant vieną kitą raudoną detalę.

 

2. Apgalvota ir organizuota svetainė

Viena pagrindinių amerikiečių vertybių yra šeima. Pagrindinis kambarys, apjungiantis visus šeimos narius, suburiantis prie bendro stalo, filmo žiūrėjimo kartu, ar tiesiog ramaus pasibuvimo prie židinio yra svetainė. Dėl to, tradiciniuose  namuose didžiausias dėmesys ir daugiausiai kruopštumo skiriama svetainės įrengimui ir interjerui. Kad visi šeimos nariai jaustųsi itin gerai, apgalvojama kiekviena detalė, sukuriamas gėrio ir ramybės pojūtis. Pasirūpinama, kad svetainėje būtų svarbūs šeimos daiktai, pavyzdžiui nuotraukos, keliones, šventes, ar kitokius svarbius įvykius simbolizuojantys aksesuarai. Čia sukuriamas sentimentalus, apie giminės ir valstybės istoriją nuolat primenantis vaizdas. Pasirinkę vieną iš siūlomų „Ashley“ baldai siūlomų kavos staliukų, o ant jo padėję kelias šeimos fotografijas tikrai neprašausite.

 

3. Senamadiški aksesuarai

Atrodo, jog amerikiečiai tiesiog dievina viską, kas sena ir turi istoriją. Pasikuitę užkrautose tėvų, ar senelių palėpėse tikrai rasite jų jaunystės metus menančius daiktus. Tai nebūtinai turi būti iš Amerikos atgabenti daiktai, puikiai tiks paprastos senos žvakidės, nuotraukų rėmeliai, ar indai. Neturint tokios galimybės galima apsilankyti parduotuvėje, kuri siūlo panašaus stiliaus prekes ir įkomponuoti jas į esamą interjerą.

 

Priklausomai nuo galimybių, visada galite savo namų dizainą padaryti daugiau, ar mažiau amerikietišką ir tam nebūtina pirkti visiškai naujų baldų komplektų. Nedidelis baldas su tam tikrais aksesuarais gali būti net daug iškalbingesnis.