Užsienio kalbos mokėjimas – raktas į kitų kultūrų pažinimą

vertimo paslaugos, vertėjas, kultūra

Šiais laikais nėra neįprasta mokėti keletą užsienio kalbų. Dažnas pasakytų, kad tai yra būtina moderniam, išsilavinusiam žmogui – galimybė susikalbėti keliomis kalbomis suteikia naudos ne tik keliaujant, bet ir praplečia jūsų akiratį, leidžia pažinti naujas kultūras, atveria daugiau karjeros galimybių. Viena jų – vertimo paslaugos (žiūrėkite Skrivanek.lt). Šį darbą galima dirbti ir gimtojoje, ir svečioje šalyje. bet kodėl dar naudinga būti poliglotu?

Kitoks požiūris į jus supantį pasaulį

 

Pasaulį lengviausia pažinti keliaujant. Jis visai kitoks, jei gebate susikalbėti vietinių kalba – tai išties puiki galimybė patirti kultūrą nepagražintą, unikalią ir tokią, kokia ji yra iš tikrųjų. Užsienio kalbos mokėjimas pravers ne tik dėl to, kad galėsite paragauti autentiško maisto šalies užmiesčiuose, o ne sukomercializuotuose turistų traukos taškuose, bet ir dėl to, kad galėsite užmegzti tvirtą ryšį su naujais žmonėmis. Įsivaizduokite save visai priešingoje situacijoje – kitos kalbos mokėjimas suteiks jums galimybę padėti kitiems žmonėms. Vertimo paslaugos – itin paklausi sritis tiek kalbant apie turizmą, tiek apskritai (daugiau informacijos rasite Skrivanek.lt).

 

Platesnės karjeros galimybės

 

Kandidatuodami į tam tikrą darbo vietą galėsite pastebėti, kiek vieni ar kiti jūsų įgūdžiai duoda persvaros konkuruojant su tiek pat įgudusiais, tačiau mažiau užsienio kalbų mokančiais, konkurentais. Tai ne tik parodys, kad esate išprusęs, išsilavinęs žmogus, tačiau ir suteiks jums galimybę daugiau užsidirbti – didesnė tikimybė, kad darbovietė pasirinks keliomis kalbomis šnekantį asmenį. Be to, patys už tai galite gauti priedų, jei darbovietė suteiks galimybę kalbos žinias panaudoti praktikoje.

 

Kas dieną lavinamas protas

 

Mokydamiesi užsienio kalbos nė nejaučiate, kaip tobulėja kiti jūsų sugebėjimai. Sakoma, kad išmokęs naują užsienio kalbą žmogus iš karto pagerina savo bendravimo įgūdžius. Nesvarbu, ar tai vertimo paslaugos, apie kurias daugiau sužinoti galite Skrivanek.lt, ar gido darbas, ar tiesiog jūsų troškimas keliauti ir pažinti pasaulį – keleto kalbų mokėjimas bet kam išeitų tik į naudą.

 

Taigi, būdami poliglotais ne tik parodysite, kad esate išsilavinę ir išprusę žmonės, bet ir galėsite visai kitaip matyti pasaulį. Jums atsivers naujos kultūrų pažinimo bei karjeros galimybės.