Vengtinos klaidos, dovanojant verslo dovanas

Tinkamai parinkta ir laiku įteikta verslo dovana gali palikti nepamirštamą įspūdį ne tik Jūsų klientams, bet ir verslo partneriams bei darbuotojams. Tačiau klaidos, kurias galime netyčia padaryti renkant ir įteikiant šias staigmenas, gali būti vertinamos kaip neprofesionalios ir net neigiamai paveikti santykius. Verslo dovanos gavimas gali tapti net nemalonia patirtimi, jei, pavyzdžiui, įteikiamas daiktas yra per brangus ar neatitinka gavėjo interesų, pomėgių. Todėl žemiau pateikiamos klaidos ir naudingi patarimai, kurių laikantis įteiksite puikias dovanas.

 

Per brangios dovanos

 

Jei norite parodyti pagarbą ir dėkingumą, neperdėkite įteikiamo daikto vertės. Itin svarbu atminti, kad verslo partneriai, rėmėjai, klientai bei darbuotojai nėra Jūsų artimieji, kuriems visada norisi šiek tiek išleisti daugiau. Daugelis žmonių tiesiog gali jaustis nejaukiai, žinodami, kad jiems esate pasiruošę išleisti daug pinigų. Neteisingą įspūdį taip pat galite sukurti naudodami per brangias dovanas arba perdėtą dosnumą. Todėl rekomenduojama rinktis kuklesnius daiktus.

 

Daiktai, neatitinkantys interesų

 

Tai dar viena dažna problema – visiems nuperkama kone ta pati dovana, neatsižvelgiant į gavėjų pomėgius. Tai sumenkina šio gesto vertę ir siunčia ne pačią maloniausią žinutę žmonėms. Taip pat tokie daiktai neretai galiausiai išvis nėra panaudojami, o nustumiami į šalį.

 

Tam, kad verslo dovanos tikrai maloniai nustebintų gavėjus, reikia atsižvelgti į kiekvieno pomėgius ir pasistengti atitaikyti tam įteikiamą daiktą. Ieškantiems tikrai plataus pasirinkimo, verta užeiti į https://www.biurogidas.lt/verslo-dovanos. Čia tikrai galima atrasti tinkamą verslo dovaną kiekvienam.

 

Netinkamas įpakavimas

 

Neįdėkite tokios dovanos tik į dėžutę ar paprastą maišelį. Atminkite, kad tai – verslo dovana, o tai reiškia, kad turite pabandyti atlikti vieną iš dviejų dalykų. Pirmas dalykas: aiškiai nurodykite gavėjui, kai tai dovana nuo Jūsų įmonės, prekės ženklo. Atspausdinkite savo logotipą ar trumpą žinutę visos įmonės vardu. O jei daiktas asmeniškesnis, pakanka pridėti trumpą palinkėjimą, paties parašytą ranka.

 

Antras dalykas: verslo dovanos turėtų būti įpakuotos į kokybišką dovanų popierių ar įdėtos į specialų, suasmenintą įpakavimą. Jei įpakavimas atrodo neišskirtinis, per paprastas, tai nukentės ne tik dovanos vertė, bet ir įmonės įvaizdis.

 

Svarbiausia nepamiršti verslo dovanas įteikti laiku, jei planuojate jas dovanoti įvairių švenčių ar progų metu. Taip parodysite, kad Jums išties rūpi geri santykiai ir jų puoselėjimas bei stiprinimas.