Vestuviniai žiedai – kaip juos prižiūrėti?

vestuviniai žiedai

Vestuvinių žiedų pasirinkimas dažnai kelia sunkumų. Visgi, yra dalykų, kurie situaciją paverčia dar sudėtingesne. Pavyzdžiui – papuošalų priežiūra. Vestuviniai žiedai ilgainiui praranda savo gražią pirminę išvaizdą, kyla baimės, kad juos reikia kuo greičiau atnaujinti. Tačiau pasirodo, kad žmonės labai daug ko nežino. Tad kaip juos prižiūrėti ir kaip išsaugoti tvarkingą vestuvinių žiedų išvaizdą?

Žiedai dėvisi – tai normalu

Įsigijus žiedus jie blizgės, tviskės ir pirmąsias dvi savaites nesinorės nuo jų atitraukti akių. Tačiau po tų dviejų savaičių išryškės pirmieji įbrėžimai, kurie dažnai jaunavedžiams kelia paniką. Juk tai auksas, kaip jis gali braižytis? Tačiau tiesa tokia, kad auksas – labai minkštas metalas, kuris lengvai braižosi ir tai labai natūralus ir normalus dėvėjimosi procesas. Sakysite, kad senelių vestuviniai žiedai atrodo kaip nauji net ir po 50-ies metų, kaip taip gali būti? Ar šiandien auksas nebe toks kokybiškas?

Jei gerai įsižiūrėsite į senelių žiedus, pamatysite, kad jei taip pat yra apsibraižę. Natūraliai žiedo įbrėžimai išryškėja per pirmas dvi savaites. Mes kasdien juos dėvime, kartais jais barškiname į stalą ir į raktų pakabukus. Yra įpročių, kurie natūraliai braižo Jūsų papuošalus ir jų net nepastebite. Ilgainiui tie apsibraižymai, kuriuos pastebėsite po dviejų savaičių susilygins, o žiedai įgaus natūralią išvaizdą, nebeatrodys tokie susidėvėję. Nes visgi, vestuviniai žiedai reikalauja laiko, jei turi „susigyventi“. Tačiau, savaime aišku, prireiks įdėti ir pastangų, jei norite išlaikyti papuošalus tvarkingus. Pateikiame kelis patarimus.

Kaip valyti?

Paprasčiausias žiedų valymo būdas yra natūralus muilas ir drungnas vanduo. Tai tiks teik balto, tiek rausvo, tiek geltono aukso žiedams. Įmerkite žiedus į drungną muiluotą vandenį ir palaikykite maždaug puse valandos. Per tą laiką purvas nuo žiedų atmirks, tad bus paprasčiau nuo nuvalyti. Su ne šiurkščiu šepetėliu švelniai pavalykite linkius, linijas ir išgraviruotus raštus. Galų gale leiskite žiedams natūraliai nudžiūti.

Šis valymo procesas turėtų būti atliekamas maždaug kas mėnesį ar du. Taip išlaikysite tvarkingus, švarius ir gražius vestuvinius žiedus, kurių išvaizda džiugins ilgiau nei dvi savaites.