Viskas, ką reikia žinoti apie krūtų mažinimą

krūtų mažinimas, moteris, statula

Daugelis moterų yra girdėjusios apie krūtų didinimo operacijas, tačiau plastinėje chirurgijoje egzistuoja ir kita su krūtine susijusi operacija – tai krūtų mažinimas. Pastaroji operacija yra mažiau populiari nei pirmoji, tačiau ją chirurgai taip pat atlieka pakankamai dažnai. Taigi, jeigu esate viena iš moterų, kuriai yra aktuali krūtų mažinimo operacija, pateikiama informaciją, kurią derėtų žinoti prieš apsilankant chirurgo kabinete.

 

Kodėl krūtys yra mažinamos?

 

Krūtų mažinimo operacija yra atliekama toms moterims, kurios turi dideles krūtines ir tokias bėdas, kaip chronišką nugaros, kaklo ar pečių skausmą, kurio negalima ištverti be nuskausminamųjų vaistų. Taip pat toms, kurios patiria nuolatinį odos dirginimą po krūtimis, negali užsiimti fizine veikla. Juk grožis yra ir sveikata, todėl svarbu reguliariai sportuoti.

 

Vis dėlto, krūtų mažinimas nėra rekomenduojama moterims, kurios rūko, turi diabetą ar širdies problemų, turi antsvorį ar tiesiog toms, kurios nenoriu ant krūtinės liekančių randų.

 

Kada atlikti krūtų mažinimo operaciją?

 

Reikėtų nukelti šią operaciją, jeigu rengiatės gimdyti. Šiuo atveju maitinimas krūtimi gali būti sunkesnis, todėl vertą palaukti, kuomet jūsų planuose nebebus nėštumo planų. Be to, jeigu turite planų numesti svorio, svarbu pirma padaryti tai, o tik tada galvoti apie krūtų mažinimo operaciją.

 

Kaip pasiruošti?

 

Kaip ir prieš kiekvieną operaciją, ši taip pat reikalauja tam tikro pasiruošimo. Kol krūtų mažinimas dar neatliktas, už jus atsakingas chirurgas patikrins jūsų sveikatos istoriją, aptars su jumis lūkesčius, suteiks detalią informaciją apie tai, kaip viskas vyks, pristatys galimas rizikas ir padarinius. Taip pat chirurgas pamatuos jūsų krūtis, nufotografuos.

 

Kas vyks po operacijos?

 

Po operacijos jūsų krūtinė bus uždengta įvairiais bintais, gausite daug nuskausminamųjų vaistų. Pirmosiomis dienomis krūtinė gali būti jautri, patinusi, o chirurgas gali rekomenduoti užsidėti elastinę juostą.

 

Taigi, krūtų mažinimo operacija gali padėti atsikratyti nugaros skausmo, kaklo bei pečių. Taip pat galėsite dalyvauti įvairiose fizinėse veiklose ir džiaugtis didesniu pasitikėjimu savimi.