XboX žaidimai – ką rinktis?

xbox zaidimai

Xbox žaidimai yra žaidimai skirti tiek Xbox One, tiek Xbox 360 asmeninėms žaidimų sistemoms, arba kitaip konsolėms. Xbox konsolė yra galingai rinkoje įsitvirtinusi namų žaidimų sistema, jau ne pirmą dešimtmetį stebinanti žaidimų entuziastus visame pasaulyje savo siūlomomis galimybėmis, išskirtine kokybe ir nepriekaištingu valdymu. Xbox konsolė turi seriją išskirtinai šiai sistemai išleistų žaidimų, nepaliekant jokių galimybių prie šių žaidimų net prisiliesti kitų platformų savininkams.

Peržvelgsime dešimt populiariausių išskirtinai Xbox konsolei rekomenduojamų grafinių stebuklų. Pasiruoškite, šie Xbox žaidimai tikrai verti jūsų laiko ir dėmesio:

  • Quantum Break – tai 2016 metų veiksmo žaidimas kuriame kontroliuosi antiherojų Jack Joyce ir vedamas naujai atrastų super galių bandysi išgelbėti pasaulį.
  • Ori and the Blind Forest – tai 2015 metų platformeris kuriame bėgsi, šoksi, spręsi loginius uždavinius ir bandysi išgelbėti mirštantį mišką, savo namus.
  • Sunset Overdrive – tai 2014 metų veiksmo žaidimas kuriame šaudysi iš beprotiškų ginklų, naikinsi viską aplinkui ir šelsi iki paryčių, čia veiksmas niekada nestoja.
  • Forza Horizon 4 – tai 2018 metų lenktynės kurios įrodys tau, kad Xbox žaidimai, nors teoriškai visada skirsis nuo to kas yra realu, tačiau praktiškai — jau nebe.
  • Halo 5: Guardians – tai 2015 metų šaudyklė kurioje taškysi viską kas juda, kompiuterio kontroliuojamus priešus, kitus žaidėjus, ar net aplinką.
  • Gears of War 4 – tai 2016 metų šaudyklė kurioje pasinersi už žmonijos kovą vardan išlikimo. Kai atrodo, kad kova jau baigta, viskas dar tik prasideda.
  • Cuphead – tai 2017 metų platformeris kuriame valdysi puoduką, neapsigauk, šis puodukas pamatys daugiau nuotykių įmanoma įsivaizduoti.
  • Forza Motorspot 7 – tai 2017 metų lenktynės kurios nustebins tave puikia automobilių kontrole, nepriekaištinga grafika ir įtraukiančiu žaidimu.
  • PlayerUnknown‘s Battlegrounds – nors tai nėra išskirtinai Xbox žaidimas, ši 2017 metų šaudyklė kurioje kiekvienas raundas yra kova už būvį verta dėmesio, kad ir apie kurią konsolę šnekėsime. Tu ir 99 kiti žaidėjai vėl ir vėl kausis dėl geriausiojo titulo.
  • Sea of Thieves – tai 2018 metų nuotykių žaidimas, kuriame keliausi per vandenynus, ieškosi lobio, plėši, vogsi ir riaumosi, nes tu ir tavo draugai nuo šiol esate piratai.

Jeigu susidomėjote, apsilankykite bet kurioje svetainėje, ten jūsų laukia geriausi visų laikų žaidimai, populiariausios naujienos, išskirtinai konsolėms pritaikyti leidiniai, akcijos, specialūs pasiūlymai ir išpardavimai.